kobzaryk29@gmail.com

ХТО В НИХ ПІРНЕ АЖ ДО ДНА,
ТОЙ, ХОЧ І ТРУДУ МАВ ДОСИТЬ,
ДИВНІЇ ПЕРЛИ ВИНОСИТЬ…І. ФРАНКО
Як привернути увагу дитини до книги, викликати бажання читати? З впевненістю можна сказати, що ці питання хвилюють багатьох батьків та педагогів. Ми інколи констатуємо той факт, що діти втратили інтерес до книги і що сьогодні навіть дошкільнята віддають перевагу телебаченню, кіно, комп’ютеру. Але це помилкова думка. Наприклад, педагоги нашого дошкільного закладу знайшли вихід, як можна протистояти цьому явищу. Виховуючи інтерес у дітей до книги, ми застосовуємо різноманітні традиційні методи та прийоми. Але є у нас свій «фірмовий рецепт» — народознавча студія «Берегиня», яка працює за участю вихователів дошкільного навчального закладу та працівників бібліотеки ОУНБ ім. Франка
Щира дружба єднає ці два колективи понад 10 років. Їхні працівники — люди відповідальні, творчі, ініціативні, віддані своїй справі. Тож і працюють у тісній співпраці відповідно до плану роботи. На базі бібліотеки організовуються різноманітні заходи: цікаві зустрічі, екскурсії по захоплюючих сторінках книг, хвилинки пізнання, поетичні вернісажі, конкурси дитячих малюнків, книжкові мозаїки. Все це не може залишити байдужим жодного малюка.
Завдання, що ставлять перед собою педагогічні працівники дитячого садочка №29 «Кобзаприк» та працівники бібліотеки – залучення дітей до народознавства, історії, культури, традицій, звичаїв українського народу, виховання дитини в любові до рідного краю. Дорослі допомагають розбудити, схвилювати дитячу душу, засіяти в ній зерна любові до малої батьківщини та свого роду. Тож саме завдяки постійній і копіткій роботі працівників в непростих умовах сьогодення здійснюється виховання громадянина-патріота, відповідального та відданого своїй країні. Вони прокладають першу сходинку в житті малюка, який в майбутньому стане успішною людиною і зможе змінити світ на краще.