kobzaryk29@gmail.com

Облаштування коридорних приміщень є динамічним і змінюється залежно від пори року, від тематики освітніх завдань та різноманітних свят. Малюнки дітей та батьків, спільні акції, виставки фотоколажів та колективних робіт сприяють не тільки освітній діяльності, а також демонструють партнерські стосунки з батьківською громадою.

Розвивальне середовище групових приміщень дає дитині змогу відчути психологічну захищеність, сприяє розвитку її особистісних якостей, здібностей, допомагає оволодіти різними видами діяльності. Воно спрямоване на формування у дітей активного пізнавального ставлення до навколишнього світу предметів, людей, природи. Оригінальність декору, несподіваність рішень, використання засобів образотворчості, креативних ілюстрацій, ігрових елементів зацікавлюють дошкільнят, виховують у них естетичний смак.

Розвивальне середовище та емоційне спілкування в музичній залі сприяють соціалізації дитини, впливають на всі аспекти її духовного та естетичного розвитку. Елементи національного декору виховують у дітей патріотичні почуття, шану та любов до рідної землі.

Розвивальне середовище спортивної зали сприяє успішному виконанню всіх завдань фізкультурно-оздоровчої роботи. Заняття з фітбол-гімнастики покращують фізичний стан дітей, надають емоційне забарвлення оточенню малюків. «Доріжка здоров’я» стимулює дітей до ціннісного ставлення до власного здоров’я.

На території дошкільного закладу створено арт-майданчик «Сім казок Івана Франка», де діти мають можливість ознайомитись з національною символікою, ілюстраціями до творів І.Я. Франка