Дошкільний навчальний заклад №29 "Кобзарик"

м. Івано-Франківськ
(0342) 53-34-61
(097)-160-65-33
                     
kobzaryk29@gmail.com

Вулиця Гвардійська 4

Про заборону збору коштів

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ОСВІТИ № 29 «КОБЗАРИК»

________________________________________________________________

НАКАЗ

 01.09.2020                                                                                                   № 44

Про заборону збору

коштів у дошкільному

навчальному закладі

       Відповідно до рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 01.03.2018 р. №215 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти міста Івано-Франківська»,  наказу Департаменту освіти та науки № 32 від 24.01.2017 р «Про заборону збору коштів у дошкільних навчальних закладах», та з метою підвищення відповідальності працівників закладу

НАКАЗУЮ:

  1. Заборонити працівникам закладу збір готівкових коштів із батьків здобувачів освіти;

2.

ё Педагогічному персоналу:

2.1. Провести роз’яснювальну роботу серед батьківської громадськості щодо необхідності проведення фінансових операцій в порядку, передбаченому чинним законодавством України, при наданні благодійної допомоги закладу.

2.2.  Довести до відома на батьківських зборах головам батьківських комітетів, які є членами БО « БФ «Кобзарик-Родина»  про  прийом благодійних внесків від фізичних та юридичних осіб, які необхідно здійснювати виключно на добровільній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних і фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» від 04.08.2000р. № 1222 (зі змінами) з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням у бухгалтерському обліку (лист МОН від 09.04.2012р. № 1/9-272) та  вести чіткий облік находження коштів та здійснювати контроль за іх використанням відповідно до законодавства.

3.Діловоду КУЧМІЙ І.Б:

3.1.  Висвітлювати щомісячно на сайті закладу  звіт про обіг бюджетних коштів та звіт про надходження та використання коштів, отриманих з інших джерел, не заборонених законодавством.

4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач  ДНЗ                                                                  І. В. Дорожівська

Записатись на співбесіду

×